view this site in English
Wachtwoord vergeten?
Zoeken op de website

Gezelschap Leeghwater

Openingstijden

Maandag van 12.30 tot 17.00 uur
Dinsdag t/m vrijdag van 9.30 tot 17.00 uur

Adres

Voor algemene vragen kunt u contact opnemen met het bestuur via bovenstaande gegevens of onderstaand formulier invullen. 

Gezelschap Leeghwater
Mekelweg 2
2628 CD Delft

Telefoon: +31 (0) 15 278 6501
E-mail: info@leeghwater.nl

Rekeningnummer: NL56 ABNA 0442 3109 19
Gironummer: 66967
KvK: 40397140
BTW: NL815486236B01

Het 151ste Bestuur

Wanneer u direct met een van de bestuurders in contact wilt komen kan u gebruik maken van de volgende gegevens:

Functie Naam E-mailadres Telefoonnummer
Voorzitter Job Schouten voorzitter@leeghwater.nl 015-278 6501
Secretaris Helène Blok secretaris@leeghwater.nl 015-278 6501
Penningmeester Victor van der Drift penningmeester@leeghwater.nl 015-278 9239
Commissaris Onderwijs Bachelor Geertje Neijmeijer bachelor@leeghwater.nl 015-278 7501
Commissaris Onderwijs Master Bob van der Windt master@leeghwater.nl 015-278 7501
Commissaris Voorlichting Tessa Talsma voorlichting@leeghwater.nl 015-278 6501
Commissaris Externe Betrekkingen Pierre-Antoine Denarié extern@leeghwater.nl 015-278 3060

Velden met een * zijn verplicht.

Contactformulier



VIRO
Alliander link-logo
Sioux CCM

Realisatie: verenigingenweb